Hodowcy bydła z Warmii i Mazur mogą podjąć współpracę z OSI POLAND FOODWORKS. Jako jedna z największych ubojni w Polsce i Europie prowadzimy skup bydła z województwa warmińsko-mazurskiego i zapewniamy korzystne warunki współpracy. Zostań naszym partnerem i zyskaj stabilny odbiór bydła mlecznego i mięsnego na uczciwych zasadach.

Skup bydła z warmińsko-mazurskiego z OSI POLAND FOODWORKS: poznaj nasze warunki

OSI POLAND FOODWORKS skupuje zarówno bydło mleczne, jak i mięsne. Akceptujemy zwierzęta czystorasowe, np. ras Holsztyńsko-Fryzyjskiej, Limousine, Charolaise czy Simental, jak również mieszanych. 

Prowadzimy skup bydła z woj. warmińsko-mazurskiego w oparciu o klasyfikację EUROP

Klasyfikacja poubojowa EUROP jest dla nas podstawą ustalania cen skupu bydła z warmińsko-mazurskiego. Przy wycenie bierzemy pod uwagę typ tusz bydła – buhajki, buhaje, wolce, krowy i jałówki, jak również handlowe klasy uformowania i klasy zewnętrznego otłuszczenia. Klasyfikację przeprowadza doświadczony ekspert na podstawie zewnętrznych oględzin zwierząt.

Zapewniamy korzystne umowy kontraktacyjne

Skup bydła na terenie Warmii i Mazur jest prowadzony zawsze w oparciu o ramowe umowy kontraktacyjne, których warunki są indywidualnie ustalane z poszczególnymi hodowcami. Gwarantujemy zapisy korzystne dla obu stron oraz premie i dodatki za stałą współpracę.

Wspieramy Hodowców w utrzymaniu dobrostanu zwierząt

Zapraszamy do przystąpienia do programu „Cultivate”, w którym uczestniczy już ponad 20 tysięcy polskich hodowców bydła. W jego ramach zapewniamy wsparcie we wdrożeniu zasad zrównoważonej hodowli na fermie. Koncentrujemy się na zdrowiu i dobrostanie bydła, ograniczeniu negatywnego wpływu antybiotyków na zwierzęta, oddziaływaniu fermy na środowisko oraz mechanizmach zarządzania hodowlą. 

Skup bydła w warmińsko-mazurskim od Hodowców z certyfikatem „Cultivate” jest prowadzony po preferencyjnych stawkach – zapewniamy dodatek do każdego kg WBC!

Skup bydła w województwie warmińsko-mazurskim: jak to wygląda w praktyce?

Zastanawiasz się, jak wygląda skup bydła w warmińsko-mazurskim z OSI POLAND FOODWORKS? Zasady współpracy z nami są bardzo proste!

  • Skontaktuj się z naszymi doradcami – możesz zadzwonić na infolinię Centralnego Biura Skupu Bydła lub bezpośrednio do swojego przedstawiciela regionalnego.
  • Uzgodnij warunki współpracy – zostaną spisane w umowie kontraktacyjnej na dostawę zwierząt rzeźnych. Ma ona charakter ramowy.
  • Przygotuj zwierzęta do transportu – przyjmujemy wyłącznie zdrowe bydło w dobrej kondycji fizycznej, bez obić, uszkodzeń, nieprzekarmione i z odpowiednią dokumentacją oraz oznakowaniem. Wymagamy 2 kompletów kolczyków ARiMR, paszportu bydła i informacji dotyczących łańcucha żywieniowego zgodnie z przepisami UE. Sporządzamy też dokumenty kontraktacyjne i transportowe.
  • Odbierzemy od Ciebie bydło rzeźne w ciągu 3 dni od zgłoszenia – odbiór prowadzimy od poniedziałku do soboty. Transport odbędzie się zgodnie z zasadami dobrostanu zwierząt.
  • Rozliczymy się zgodnie z bieżącym cennikiem – ceny skupu bydła w warmińsko-mazurskim są aktualizowane raz w tygodniu, co wtorek.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz rozpocząć współpracę? Już teraz skontaktuj się z Przedstawicielem Regionalnym OSI POLAND FOODWORKS i uzgodnij szczegóły. Zapraszamy!