Jesteś właścicielem psa? Chcesz, aby twoje obowiązki były dużo łatwiejsze niż zwykle? Nie zastanawiaj się dłużej, tylko sprawdź, co przygotował dla Ciebie sklep internetowy regmag.pl. To miejsce dla miłosników praktycznych gadżetów i akcesorium do domu, ogrodu i garażu. Nie brakuje oryginalnych produktów dla kobiet, mężczyzn, dzieci i zwierząt. Asortyment dla psa i kota jest bardzo bogaty. Wśród najpopularniejszych produktów są pastuch na psy, ogrodzenia elektryczne dla psów, furminatory, rękawice i szczotki do wyczesywania sierści, podajniki na karmę oraz funkcjonalne legowiska dostępne w wielu rozmiarach.

Do czego służy pastuch na psy?

Pastuch na psy cieszy się niezwykłą popularnością i jest jednym z najczęściej kupowanych gadżetów dla psa. To nic innego jak system elektronicznego ogrodzenia, które przede wszystkim ma za zadanie wyznaczyć granicę terytorium, na którym pies może swobodnie się bawić. Po drugie, jego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa sąsiadom, dzieciom i spacerowiczom. Przydaje się w szczególności wtedy, gdy posiadasz dużego psa, który dopiero uczy się dobrych manier i dodatkowo ma problem z niekontrolowanym szczekaniem. Pastuch na psy to zestaw, który składa się z linki, flag służących do wytyczenia terenu oraz obroży treningowej lub antyszczekowej. Zestaw z obrożą jest sterowany zdalnie za pomocą gps. Jeżeli pies nadmiernie szczeka i nie uspokaja się, wtedy drgania krtani wysyłają sygnał do sterownika, aby obroża wydała sygnał dźwiękowy, wibrację lub impuls elektryczny. Cały proces trwa około jednej minuty. Gdy pies mimo sygnałów szczeka dalej, proces ponownie się odnawia. Obroża elektryczna jest bezpieczna, nie zagraża życiu i zdrowiu psa oraz nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu. 

W jakim celu zakłada się ogrodzenia elektryczne dla psów?


Nowoczesne ogrodzenia elektryczne dla psów to odpowiednik tradycyjnego pastucha. Z tym, że tradycyjny pastuch składa się tylko z linki, a ogrodzenia elektryczne dla psów w zestawie posiadają obrożę, linkę i pilot.